10° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

5. Turnuva Başlıyor

Voleybol - 09 Nisan 2019 09:29 A A

Bu yıl 5.si düzenlenecek olan Valilik Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası bugün 19:30’da başlıyor.

İlimizde 4 yıldır kurumlar arasında düzenlenen Valilik Voleybol Turnuvasının 5.si bugün başlıyor. Toplamda 14 takımın katılımıyla düzenlenen 5. Valilik Voleybol Turnuvasının teknik toplantısı ve kura çekimi Aliço Pehlivan Sporcu Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Voleybol hakemi ve antrenörü Engin Toroslu, Ayhan Güneş, Edirne Voleybol İl Temsilcisi Ayhan Dinç, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Murat Ulaşdır ile kulüp temsilcileri katıldı.

Kulüp temsilcilerinin kuralarını çekerek takımlarının yerlerini ve fikstürlerini belirlediği turnuvada mücadeleler ikisi 5, biri 4 takımdan oluşan 3 grupta oynanacak.

Gruplarda mücadele edecek takımlar şu şekilde:

A Grubu: DSİ, Voleybol Hakemleri Derneği, Eczacılar Odası, EGS, Kapalı Cezaevi

B Grubu: Tarım İl Müdürlüğü, F Tipi Cezaevi, Süloğlu Kaymakamlığı, Modavizyon, Lalapaşa Kaymakamlığı

C Grubu: Futbol Hakemleri Derneği, Milli Eğitim Müdürlüğü, Kapıkule VSKN, Meriç Kaymakamlığı

İlk maç bugün saat 19:30’da Mimar Sinan Spor Salonu’nda Voleybol Hakemleri Derneği ile Eczacılar Odası arasında oynanacak. Günün ikinci maçı ise DSİ ile EGS arasında oynanacak.

Voleybol - 09:29 A A
BENZER HABERLER