24° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

MİLLİ TAKIM İÇİ İDDİALIYIZ

Diğer Sporlar - 23 Eylül 2022 09:30 A A

İstanbul Kurtköy’de düzenlenmekte olan Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’nde Edirneli sporcular oldukça iddialı isimler arasında yer alıyor.

İstanbul Kurtköy’de düzenlenmekte olan Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’nde önceki gün tartıya çıkan sporcularımız hafta sonu podyuma çıkacak. Edirne Doğa ve Kültür Spor Kulübünün sporcularında 2021 Klasik Vücut -182 sporcumuz, Dünya şampiyonu Kerem Sadelleci yine altın madalya için mücadele verecek. Kerem Sadelleci’nin yanı sıra Alican Çelik ve Alpcan Karagöz de kendi sıkletlerinde altın madalya için podyuma çıkacak iddialı isimlerimizden.

HEDEF MİLLİ TAKIM VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Kulüp başkanı Özkan Arsu, sporcuların 6 aydır yoğun çalıştıklarını ve sporcuların hepsinden madalya beklediğini belirtti. Kulüp olarak amaçlarının milli takıma sporcu verebilmek ve gençlere örnek olarak Fitness sporunun daha bilinçli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır dedi. İl Temsilcisi Hasan Sedat Köksoy da düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Edirneli sporcular şampiyonada iddialı. Takımda Kerem gibi Dünya şampiyonu olması, Alican ve Alpcan gibi tecrübeli sporcuların da yer almasıyla da milli takıma sporcu vereceğimize inanıyoruz”

Diğer Sporlar - 09:30 A A
BENZER HABERLER