36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Amatör Liglerde bu hafta

Futbol - 25 Kasım 2017 10:33 A A

 

Edirne Amatör Futbol Ligleri’nde bu hafta zirve mücadelelerine tanık olacağız. Süper Amatör Lig’de Tuncaspor, 1. Amatör A Grubu’nda Karaağaç Ardaspor liderliğini korumaya çalışırken 1. Amatör B Grubu lideri Kazanovaspor, rakibi Kırcasalih’in henüz hiçbir maça çıkmamış olmasından dolayı hükmen galip gelmesi bekleniyor.

Süper Amatör Lig’de yarın ilk maç saat 12:00’da Saraçhane 1 numaralı sahasında Lider Tuncaspor ile Saraçhanespor karşılaşacak. Aynı saatte Saraçhane 2 numaralı sahasında Karlıovaspor ile Yıldırım Gençler Birliği karşılaşırken Yeni İmaret sahasında Yeni İmaret Spor ile Osmanlıspor karşı karşıya gelecek.

Saat 14:00’da Havsa’da Havsa Birlik Spor ile Keşan 1959, Keşan Sentetik Çim Sahası’nda da Anafartalar ile 18 Kasım Kurtuluş Spor karşılaşacak. Haftanın son maçı Saraçhane 1 numaralı sahasında Saat 14:15’te Çarşıspor ile İpsalaspor arasında oynanacak.

1. Amatör Lig A Grubunda ilk maç Saat 14:00’da Süloğlu Sentetik Çim Sahası’nda Aşçıoğluspor ile Kirişhanesppor karşı karşıya gelecek. Saat 16:30’da da Saraçhane 1 numaralı sahada Tayakadın-Karaağaç Arda, Saraçhane 2 numaralı sahada da Küçükpazar-Yeni Mahalle maçları oynanacak.

1. Amatör Lig B Grubu’nda Saat 14:00’da Yıldırım İbrahim Acar Spor Tesislerinde Kazanovaspor – Kırcasalih, Subaşı köyünde de Subaşıspor – DSİ Spor karşılaşacak. Saa 14:15’te ise Saraçhane 2 numaralı sahasında Ayşekadın – Saraçhane Spor maçları oynanacak.

Futbol - 10:33 A A
BENZER HABERLER