37° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Aşkın Arda zirveye doğru

Diğer Sporlar - 20 Ağustos 2013 13:06 A A

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde verdiği ücretsiz tenis kurslarıyla Edirneliler’in tenis sporuna olan ilgisini oldukça arttıran tenis Antrenörü Aşkın Arda, mesleğinde zirveye doğru emin adımlarla ilerliyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde sözleşmeli olarak antrenörlük yapan Aşkın Arda, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Milli Takım bünyesine dahil edildi. Milli Takım’da antrenör olarak görev yapacak olan Aşkın Arda’nın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde ise yeni çıkan kanunla kadro açılmasına rağmen kadroya giremeyip sözleşmeli olarak çalışmalarına devam ediyor.

ARDA’DAN MÜJDE

Şükrüpaşa Atletizm sahasının yanına yapılan biri kapalı tenis kortlarının en kısa zamanda açılışı yapılarak faaliyete geçecek.

Diğer Sporlar - 13:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.