12° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bahçeşehir’den başarılı sonuçlar

Yüzme - 12 Aralık 2013 09:42 A A

Edirne’nin Kurtuluşu nedeni ile gerçekleştirilen yüzme yarışmalarına Edirne Bahçeşehir Koleji öğrencileri de katıldılar. Bahçeşehir Kolejini Ayberk Y. Aktaş, Uygar Tezsezer, H.Orhun Çebi, Atakan Vardar, Emir Gezgin, Eray Kaynaklar, Kaan Arabacı, Egemen Kaan Aktaş, Erdem Aydın, Yasar Yaman Demirkan Ulusoy, İlke Eren Eker, Berkay Öztürk, Ezgi Mıhlayanlar, Zeynep Arslan, Ceren Dağdeviren, Ayşe N. Selvi, Yağmur Buzcu, Zeynep Duru Alp, Elif Naz Yıldırım, Azra Altındağ, Ceren Ballı ve Rüya Sera Polat temsil ettiler.

Toplam 300 sporcunun yer aldığı etkinliğe Bulgaristan, Yunanistan, Tekirdağ, Çorlu kulüplerinden öğrenciler de katıldı. Yarışmada 6. Sınıf öğrencisi Atakan Vardar 50 m. Sırtüstü ve 100 sırtüstünde İl 2. Si ve 9. sınıf öğrencisi Rüya Sera Polat 50m. Kelebek ve 100 m. Sırtüstünde il 2. si olarak önemli başarılar elde ettiler.

Özel Edirne Bahçeşehir İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Mahmut BOZTÜRK, “Etkinlikte yer alan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Öğrencilerimizi turnuvalara hazırlayan öğretmenlerimiz Selda ERTÜRKAN ve Canan ŞEN’ e de teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Yüzme - 09:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.