16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bayan Voleybol’da yine aynı sorun: SOĞUK

Voleybol - 24 Aralık 2012 22:27 A A

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenen Okullar Arası Genç Bayanlar Voleybol İl Şampiyonluğu grup maçları dün başladı.

GALİPLER SET VERMEDİ

İlhami Ertem Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda oynanan günün ilk maçında Edirne Anadolu Lisesi, Serhat İ.M.K.B. Serhat Meslek Lisesi’ni 3-0’lık skorla rahat geçti. İkinci maçta Sağlık Mes. Lisesi ile Anadolu Öğretmen Lisesi karşı karşıya geldi. Anadolu Öğretmen Lisesi maçı set vermeden kazanmasını bildi. Sonrasında Edirne Lisesi Süloğlu Lisesi’ni,  Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi de Havsa Ş.E.K. Anadolu Lisesi’ni aynı skorla 3-0 mağlup etmeyi başardı.

“SALON BUZ GİBİ”

Oldukça neşeli başlayan ve izleyicilerin de yoğun ilgi gösterdiği müsabakalarda tek sorun yine ısınma problemiydi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sporcular ve eğitmenler salonun ısıtılamamasından yakınırken hakemlerin bile maçları montlarıyla yönettiği gözlerden kaçmadı.

 

 

Voleybol - 22:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.