38° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Bırakma bizi başkan” -video haber

Futbol - 07 Mart 2013 09:59 A A

Eidrne’nin BAL temsilcisi GökKuzgunlar’ın başkanı Hakan Sedefçi istifadan vazgeçti.

Geride bıraktığımız haftasonu 1-1 berabere sonuçlanan İncirlispor maçının ardından istifa eden kulüp başkanı Hakan Sedefçi, taraftarların başlattığı imza kampanyasına ve yönetimin aldığı “istifanın reddine” kararına rağmen önceki gün sosyal paylaşım sitesinde “Edirnespor GK yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim, istifamı kabul etmeyip beni göreve geri çağırdıkları için fakat istifa tek taraflı bir müessesedir ve cidden dinlenmeye ihtiyacım var. Üzgün, kırgın ve yorgunum… Kendilerine çok teşekkür ediyorum bu inceliklerinden dolayı ama biraz müsade…!” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamanın ardından bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan taraftarlar, öncelikle yapacakları eylemden Sedefçi’nin haberi olmaması için sayfalarından Sedefçi’yi engellediler. Daha sonra “Hakan başkan bizi bırakma” yaan bir pankart hazırlayan taraftarlar saat 20.30’da Fatih Sultan Mehmet heykelinde toplandılar. Tezahüratlarla yürüyüşe geçen taraftarlar 21.30 civarında Sedefçi’nin evinin önüne geldiler.

Kendi deyimiyle “evde miskinlik” yaparken sesi duyup balkona çıkan Sedefçi, gözlerine inanamadı. Bir süre kendisine tezahürat yapan taraftarı izleyen Sedefçi gözyaşlarına hakim olamadı. En üst kattan taraftarın yanına inen Sedefçi, sık sık taraftarların tezahüratlarıyla kesilen kısa bir konuşma yaptı. Sedefçi şunları söyleyerek başladı; “Şu an ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok duygulandım. Şunu gördüm ki biz doğru şeyi yapmışız. Sizi bırakan, satan şerefsizdir.”

Sedefçi sözlerine şöyle devam etti; “Ben aslında hiçbir zaman sizi bırakmadım. İstifa ettim, üzüldüm, kırıldım, ve hep söyledim. Ben Edirnesporluyum. Ben de bir taraftarım. Başkanlığı bıraksam bile hep yanınıza geleceğim. Şu anda anlıyorum ki benim sizi bırakmaya hakkım yok.

Hepinize çok teşekkür ediyorum. Beni çok duygulandırdınız. Bu sene şampiyon olmasak da, seneye bu yolda beraberiz. Ve sizde bu sevgi olduğu sürece bu işin başındayız.”

Sedefçi daha sonra bir süre tezahüratlara eşlik etti ve evine geri döndü. Taraftarlar da sakince dağıldılar.

 

Futbol - 09:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.