Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bu sene de şampiyon

Hentbol - 25 Şubat 2013 23:03 A A

Geçtiğimiz yıl Edirne şampiyonluğunun ardından grup şampiyonu da olarak Türkiye Yarı Finalleri’ne katılmaya hak kazanan ve Türkiye Yarı Finallerinde Edirne’nin adını duyuran Edirne Anadolu Lisesi Genç Bayan Hentbol takımı, Beden Eğitimi Öğretmeni Gamze Öztürk’ün yönetiminde bu yıl da aynı başarıyı tekrarladı.

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenen Edirne Okullar Arası Genç Bayanlar Hentbol İl Şampiyonluğunu kazanara grup maçlarında Edirne’yi temsil hakkı kazanan Edirne Anadolu Lisesi, Kocaeli’de yapılan grup maçlarında ilimizi temsil etti. Gamze Öztürk yönetimindeki takım önce Kocaeli Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ni 18-11 mağlup etti. Saha sonra gruptaki diğer takım olan Bursa Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ni de 19-13 mağlup ederek grup şampiyonluğunu kazandı.

Edirne Anadolu Lisesi bayan hentbol takımı, bu başarısıyla 18-21 Nisan tarihlerinde İzmir’de yapılacak olan Türkiye Okullar Arası Genç Bayanlar Hentbol Yarı Finalleri’ne katılmaya hak kazandı. Takım geçen yılki başarısını egale ederken bu yıl Türkiye Yarı Finalleri’nden de başarıyla çıkarak Türkiye Finalleri’ne katılma hakkı kazanmayı,  dolayısıyla geçen yıl elde ettikleri başarıyı arttırmayı hedefliyor.

Hentbol - 23:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.