36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Doyran’da çifte bayram hazırlığı

Futbol - 18 Temmuz 2013 10:08 A A

Edirne Amatör Liglerinin başarılı takımı Doyranspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. kulüp yöneticisi Tarık Aykız’dan aldığımız bilgiye göre yeni sezon hazırlıklarını ve transfer çalışmalarını gizli bir şekilde sürdüren kulüp, transferleri Ramazan Bayramının ardından açıklayacak.

Son 3 sezondur takımın başında bulunan ve takıma başarılı sezonlar yaşatan Sedat Güngör ile mukavele yenilediklerini belirten Aykız, “İstikrar abidesi hocamızla üst üste 4. sezonda da birlikte çalışmak bizim en büyük transferimiz olacak.” Dedi.

Takımın iskeletini bozmadan bazı mevkilere takviye yaparak güçlendirileceklerini belirten Aykız, “Ramazan bayramının ardından açıklayacağımız transferlerle taraftarlarımız ikinci bir bayram yaşayacak” şeklinde konuştu.

Futbol - 10:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.