Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DSİ’nin önemli konuğu

Dövüş Sporları - 09 Aralık 2018 09:00 A A

Edirne DSİ Spor Kulübü’nün davetlisi olarak Dünya ve Avrupa MMA Şampiyonu ve WFMC Gürcistan Federasyon Başkanı Shota Betlemidze geçtiğimiz hafta boyunca DSİ Sporcularına seminer verdi.

DSİ Spor Kulübü MMA Antrenörü ve aynı zamanda WFMC Federasyonu Başkan yardımcısı ve Bulgaristan Federasyon Başkanı Serdar Gülşen’in organizasyonuyla Edirne’ye gelen Dünya ve Avrupa MMA Şampiyonu ve WFMC Gürcistan Federasyon Başkanı Shota Betlemidze, geçtiğimiz gafta boyunca DSİ Sporcularına ve İzmir’den gelen misafir sporculara seminer verdi. Seminer’i WFMC MMA Federasyonu İl temsilcisi Mustafa AKKAYA ve WFMC MMA Federasyonu Ege Bölge Başkanı Mustafa İLKHIZ da izledi.

WFMC MMA Federasyonu İl temsilcisi Mustafa AKKAYA; 5 gün süren seminer ve ortak antrenmanların ardından  yaptığı açıklamada seminerin sporculara çok faydalı olduğunu ve bu tarz seminerlerin devam edeceğini söyledi.

Dövüş Sporları - 09:00 A A
BENZER HABERLER