Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Dünya Şampiyonası’nda “EDİRNE” dedirtmek için

Teaekwon-do - 06 Ekim 2016 07:51 A A

Konya’da bugün teknik toplantısı yapılarak müsabakaların başlayacağı Gençler Türkiye Tekwondo Şampğiyonası’nda ilimizi temsil edecek olan Edirne Belediyesporlu taekwondocular favoriler arasında gösteriliyor.

Edirne Belediye Sporun başarılı milli antrenörü Metin EŞME bu önemli organizasyona hareket öncesi basına yaptığı açıklamada şunları söyledi “Bizim için 2016 yılının en önemli hedefi Gençler Dünya Şampiyonasına sporcu göndermekti. Şimdi bu hedefe ulaşabilmek için önümüzdeki en büyük yarışmaya gidiyoruz ve yine her zamanki gibi çok iddialıyız. Türkiye Şampiyonasında 48 kg erkeklerde Balkan Şampiyonu sporcumuz Emir YUMURTACI ile, 44 kg bayanlarda Dünya 3.sü yıldızımız Derya EŞME ile, ve yeni parlayan yılızlarımız 51 kg erkeklerde Kaan EŞME ve 63 kg bayanlarda Mine KARAKAÇAN ile madalya avına çıkıp Milli Takım vizesi arayacağız. Çok çalıştık, sporcularım tüm yazı salonda antrenmanda geçirdiler, kondisyon ve ağırlık çalışmaları için ayrı salonlarda antrenman yaptılar ve hazırlar. Antrenman periyotlamamız bu maça yönelikti, zaman geldi, sporcularımın Edirne’ ye yeni gururlar yaşatacaklarına eminim.”

Bugün teknik toplantı ve tartılarla başlayacak olan Türkiye Şampiyonası 11 Ekimde son gün müsabakaları ile sona erecek ve 10 erkek, 10 bayandan oluşacak Türk Milli takımı şekillenecek.

Teaekwon-do - 07:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.