24° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Edirnespor’da bir imza iki müjde

Futbol - 16 Haziran 2016 08:04 A A

Edirne’nin Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Edirnespor, yeni sezon için Özel Ekol hastanesiyle Sağlık Sponsorluğu sözleşmesi imzaladı. Kulüp Başkanı Savaş Üner ile Özel Ekol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Yalnız’ın imzaladıkları sözleşmenin ardından basın mensuplarına müjde veren Şavaş Üner, Edirnespor’un futbol dışında iki branşta daha deplasmanlı liglerde ilimizi temsil edeceğini söyledi.

 

Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın kulübe destek olduğunu belirterek sözlerine başlayan Üner, “Başkan Gürkan’la birlikte Edirnespor’un artık kurumsallaşması gerektiğini konuşuyorduk. İki gün önce Trakya Üniversitesi Meriç Spor Basketbol takımı lige katılmayacağını söyledikleri için Edirne’de bir spor dalının daha eksileceğini düşündük. O nedenle biz de Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı olarak iki gün önce bir anlaşma yaptık ve branş açtık. Basketbol Şube Sorumlusu olarak Adem Yetişken’i atadık” şeklinde konuştu.

 

Ayrıca Edirne’yi Türkiye Kadınlar Voleybol 3. Liginde temsil eden ve maddi zorluklar sebebiyle bu yıl lige katılıp katılmayacağı belli olmayan Çarşıspor’u da Edirnespor bünyesine kattıklarını söyleyen Üner, Voleybol Şube Sorumlusu olarak da Altuğ Çoban ve Nedim Mercan’ı görevlendirdiklerini söyledi.

Futbol - 08:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.