12° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Erkeklerde FSM Şampiyon

Basketbol - 11 Nisan 2019 09:13 A A

Okulsporları Basketbol Küçük Erkekler’de müsabakalar sona erdi. Şampiyon FSM.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmerleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenen Okullar Arası Basketbol Küçük Erkekler İl Şampiyonluğu müsabakaları sona erdi.

5 takımlık tek grupta oynanan son müsabakada Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Beykent Koleji’ni 43-42 mağlup ederek şampiyonluğu kazandı. Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu ikinci, Beykent Koleji Üçüncü olmayı başardı.

Okul beden eğitimi öğretmeni ve basketbol antrenörü Sezer Parlak yaptığı açıklamada; Edirne altyapı basketboluna hem okul hem kulüp olarak yatırım yaptıklarını ve bunun sonuçlarını almanın sevincini ve gururunu yaşadıklarını söyledi. Parlak; “Bir teşekkür ü de bizlere destek veren sporcu velilerine ve başta okul müdürü Metin Beyazoğlu olmak üzere tüm okul idaresine, bize çalışma fırsatı verdikleri ve bizi her konuda destekledikleri için teşekkür ederim” dedi.

Basketbol - 09:13 A A
BENZER HABERLER