14° Hafif yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Faciadan döndüler

Futbol - 15 Ocak 2013 09:51 A A

Önceki akşam Antalya-Kemer Karayolu’nda meydana gelen heyelan sonucu dağdan kopan kayalardan şans eseri kurtulan yöneticilerden Savaş Vardar, “Verdiğimiz mola sayesinde olası bir faciadan kurtulduk” dedi.

Pazar akşamı Antalya’da meydana gelen bir heyelan nedeniyle Antalya- Kemer Karayolu’nun 4’üncü kilometresine, dağdan kopan kayalar savruldu. Tonlarca ağırlıktaki dev kayaların yola düşmesi sırasında şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, ikinci yarı kamp hazırlıkları nedeniyle Antalya’da bulunan Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Edirnespor GK’nın Başkanı Hakan Sedefçi ve 3 yöneticisinin de kazadan şans eseri kurtulduğu öğrenildi.

Başkan Hakan Sedefçi’nin yanı sıra yöneticiler Haluk Ülker, Hasan Üner ve Savaş Vardar’ın içinde bulunduğu otomobil, kazanın meydana geldiği Antalya- Kemer Karayolu’nun 4’üncü kilometresinde bir benzinlikte mola verdi. Mola sayesinde büyük bir faciadan kurtulduklarını ifade eden yöneticilerden Savaş Vardar, “Olaydan birkaç dakika farkla kurtulduk. Arabayı durdurduktan sonra diğer araç sürücülerini uyardım. Verdiğimiz mola sayesinde olası bir faciadan kurtulduk” dedi.

Futbol - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.