10° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Filede Yine Kayıp

Voleybol - 15 Aralık 2019 18:00 A A

Edirne’nin Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi temsilcisi Edirne Belediyesi Edirnespor, sahasında misafir ettiği Salihli Belediyespor’a mağlup oldu.

Türkiye Kadınlar Voleybol İkinci Ligi temsilcimiz Edirne Belediyesi Edirnespor, Mimar Sinan Spor Salonu’nda Manisa Salihli Belediyespor’la karşılaştı. Takımlar sahaya şu kadrolarla çıktılar:

Edirne Belediyesi Edirnespor: Simge, Edanur, Sibel, Cere, Simge, Yaren, Halime, Selay, Kübra, Deniz

Salihli Belediye Spor: Yağmur, Hasibe, Fatma, İremnur, Ceyda, İlayda, İrem, Beste, Büşra, Sevim, Nilay, Merve

İki takımın da kazanma isteğiyle başladığı müsabakanın ilk seti 27 dakika sürdü. Bu sette misafir takım setin sonlarında üstünlüğü ele geçirerek 25-19 galip geldi ve durumu 1-0’a taşıdı. İkinci sette de başa baş mücadele vardı. İlk sete göre daha yüksek tempoda oynanan set 24 dakika sürdü ve yine setin sonlarında üstünlüğü ele geçiren misafir takım 25-21 galip geldi. Üçüncü sette toparlanan Edirnespor, setin ortalarında ele geçirdiği üstünlüğü dikkatli davranarak setin sonuna kadar bırakmadı ve 26 dakikalık mücadeleyi 25-20 kazanmasını bildi.

Son sete üstün ve moralli başlayan temsilcimiz rakip takımdan yağmur’un servislerini bir türlü kırmayı başaramayınca fark 10 sayıya kadar çıktı. Setin geri kalanında bu farkı kapatmaya çalışsa da Edirnespor başarılı olamadı. 20 dakika süren bu seti de Salihli Belediye 25-15 kazanarak galibiyet puanlarını hanesine yazdırdı.

Maçtan sonra akıllarda iki takımın da lehinde ve aleyhinde yaptığı hatalarla sporcuları çileden çıkartan baş hakem tarafından iki takımdan da birer oyuncuya kırmızı kart gösterilmesi, bir de Salihli sporcusu Fatma’nın maç boyunca yaptığı tahrikler sebebiyle maç bitiminde oluşan gerginlik kaldı.

Voleybol - 18:00 A A
BENZER HABERLER