12° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Genç Erkekler B’de Potanın Şampiyonu Bahçeşehir

Basketbol - 19 Şubat 2016 08:00 A A

Özel Edirne Bahçeşehir Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 9. ve 10. sınıflardan oluşan basketbol takımı Edirne’de düzenlenen liseler arası B kategorisi basketbol müsabakasında il birincisi oldu.

Edirne ilinde 9. ve 10. sınıflardan oluşan basketbol takımlarının katıldığı liseler arası B kategorisi  basketbol maçlarında Özel Edirne Bahçeşehir Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi oynadığı iki maçı da kazanarak Edirne’yi bölgesel turnuvada temsil etmeye hak kazandı. Oldukça çekişmeli geçen maçlar Edirne’de basketbol sporunun geleceği ile de ilgili olumlu sinyaller verdi.

Özel Edirne Bahçeşehir Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Aysun YİĞİTSOY, kupa töreninin ardından yaptığı konuşmada: “Öğrencilerimizin sporun değişik branşlarıyla iç içe olmaları ve bu alanlardaki başarıları bizi en az akademik başarıları kadar mutlu ediyor. Basketbol takımımızın bu başarısında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki öğrencilerimiz hem bizleri hem de Edirne’yi katılacakları turnuvada başarıyla temsil edecek. Onlara şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

Basketbol - 08:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.