Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GökKuzgunlar’a Serdar Öztan şoku

Futbol - 17 Ocak 2013 10:36 A A

Edirne’nin Bölgesel Amatör lig Temsilcisi Edirnespor Gençlik Kulübü’nün 18 Eylül 2012’de Isparta’nın Emrespor kulübünden transfer edilen Serdar Öztan hakkında TFF’nin 10 Ocak tarihiyle yayınladığı karar takımda şok etkisi yarattı.

Serdar Öztan’ın Emrespor’un geçen sezon oynadığı final maçının ardından yapılan kontrolde dopingli çıkmasının ardından yaşanan yasal sürecin sona erdiği ve futbolcunun 2 yıl hak mahrumiyeti cezasının oy birliğiyle onandığı öğrenildi.

“KULÜBÜMÜZLE ALAKASI YOK”

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Edirnespor Gençlik Kulübü Başkanı Hakan Sedefçi, yaşanan olayın Edirnespor Gençlik Kulübü ile ilgisinin olmadığını söyledi. Sedefçi; “Bahse konu eylemin Emrespor’un oynadığı final maçında gerçekleşmiş olduğu iddia ediliyor. TFF’nin aldığı karara saygılıyız ancak durumun kulübümüzle hiçbir ilgisi yoktur ve kulübümüzü bağlayıcı bir durumu da yoktur. Oyuncunun 2 yıl hak mahrumiyeti almasıyla zaten sözleşmesi fesh olur. Aksi takdirde de böyle bir eyleme karışan sporcunun takımımızda yeri yoktur. Futbolcu kendini aklayabilirse devam eder, aklayamazsa gider.” Dedi.

“KAMP İYİ GEÇTİ”

Edirnespor GK’nın Antalya’da yaptığı kamp sona erdi ve takım bugün akşam saatlerinde Edirne’ye dönüyor. Kampla ilgili görüşlerini aldığımız Edirnespor GK Genel Kaptanı İnanç Haseki, “Kampımız oldukça faydalı geçti. Hava orada da soğuktu ve bu bizim sıcakta antrenman yapıp maçları soğukta oynamaktan dolayı yaşayacağımız dezavantajı ortadan kaldırdı. Takımda moraller yüksek. Yeni transferlerimiz var ve bunları Tuzlaspor maçında göreceksiniz. Takımda ilk 11 için savaşacak sporcuların yanı sıra 2 de genç sporcu aldık. Performanslarını üst düzeyde tutan ve oyuna girebilmek için sürekli çalışan Umut ve Sergen gibi genç kardeşlerimize rekabet yaratarak kendilerini daha da geliştirmelerini sağlayacak bu transferler aynı zamanda Umut ve Sergen’le beraber takımımızın geleceği için önemli.” Şeklinde konuştu.

Futbol - 10:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.