36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Görev Tamam!

Atletizm - 25 Nisan 2016 08:00 A A

Geçtiğimiz hafta gazetemize yaptığı açıklamada hedeflerinin birincilik olduğunu belirten Şâhi Spor atletleri hedeflerine ulaşmanın gururu ve sevinciyle ilimize döndüler.

İstanbul’da Pazar günü yapılan ve Dünya Yarı Maraton Rekortmeni dahil olmak üzere bir çok ünlü atletin katıldığı Vodafone İstanbul Yarı Maratonunda Şâhi Spor atletleri göz doldurdu. Bir süre önce 800 metre Türkiye rekorunu kıran, takımın favori ismi Zekeriya Yılmazel, 10 bin metre genel sıralamada 6. olurken, 45-50 yaş grubunun şampiyonu oldu. Takımın diğer balarılı atletlerinden Hüseyin Toy, genelde 20. olurken 50-55 yaş grubunda altın madalyayı kaptı. Kulübün diğer başarılı atletleri Şaban Gülden genel sıralamada 34., 50-55 yaş grubunda 6., Ramazan Durusu ise genel sıralamada 46, 45-50 yaş grubunda ise 7. olmayı başardı. Yarışa katılan 4 atletimizden ikisinin yaş gruplarında şampiyon, diğer ikisinin de ilk 10’a girmesi, ayrıca birinin genel sıralamada ilk 10, diğerlerinin de ilk 50 arasında yer alması; 10 ülkeden 59 elit sporcunun katıldığı, toplamda yüzlerce sporcunun yer aldığı uluslar arası bir yarış için oldukça başarılı sonuçlar olarak değerlendirildi.

Gazetemize kısa bir açıklama yapan Zekeriya Yılmazel, aldıkları başarılı sonuçları tüm Edirneli sporculara hediye ettiklerini söyledi. Yılmazel sözlerini şöyle tamamladı; “zorlu bir yarış oldu ama biz hedefimize ulaştık. Bize desteklerini hiç esirgemeyen DSİ Bölge Müdürlüğüne, antrenmanlarımız boyunca bizlere tecrübelerini aktaran İbrahim Doğan’a ve kulüp başkanımız Şamil Doğu Delen’e teşekkürü bir borç biliyoruz. Yarışa gitmeden önce koyduğum 1.lik hedefini tutturduğumuz için de ayrıca mutlu ve gururluyuz”

Atletizm - 08:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.