12° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Hentbol da sorunlarla başladı

Hentbol - 27 Aralık 2012 12:00 A A

 

 

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenen Edirne Okullar Arası Gençler Hentbol İl Şampiyonluğu dün başladı. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Selimiye Öğrenci Yurdu Spor Salonu’nda oynanan müsabakalar dün başladı. Erkeklerde Anadolu İmam Hatip Lisesi, İlhami Ertem Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji, Edirne Anadolu Lisesi, Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi; Bayanlarda ise Edirne Anadolu Lisesi, Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi, Keşan Lisesi’nin katılımıyla gerçekleşen turnuva Anadolu Lisesi ile İmam Hatip Lisesi’nin karşılaştığı maçla başladı.

SALONDA EN BÜYÜK PROBLEM SOĞUK

Okullar arası Salon Sporları müsabakalarının neredeyse tamamında görülen en büyük sorun olan ısınma problemi, hentbol müsabakalarında da görüldü. Tribünleri dolduran öğrenciler montları bereleri ve eldivenleriyle ısınırken sporcular soğuğa rağmen mücadelelerini sürdürdüler.

CEP SKORBORDU

Müsabakaların oynandığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Selimiye Öğrenci Yurdu Spor Salonu’nda soğuktan başka bir problem daha görüldü. Skorbordun arıza sebebiyle kullanılamayınca hakemler sorunu cep telefonlarıyla çözdüler. Masa hakemi Ceren Durmuş’un cep telefonuna skorbord programı indirmesiyle sorun bir ölçüde çözüldü. Takım antrenörleri kalan zamanı hakem masasına sorarak öğrenirken 2 dakika cezası alan sporcular hakem masasının başından ayrılamadı.

Hentbol - 12:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.