20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Her şey çok güzel olacak”

Futbol - 20 Şubat 2013 20:16 A A

Edirne’nin GökKuzgunlarının yüzü, hafta sonu farklı kazandıkları Kırklareli Sanayispor maçının ardından gülüyor. İnanç Haseki’nin görevi bırakmasının ardından Genel Kaptanlığa gelen Hasan Üner, takımdaki olumlu havayla ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu.

Üner, “Yeni Antrenörümüz Fahrettin Hoca, takımı daha hücuma yönelik oynatıyor. Son oynadığımız maçta da bunu gördük. Takımın sürekli gol araması futbolculara olumlu yansıyor. Futbolcuların çoğunu da önceden tanıdığı için hiç yabancılık çekmedi. Ayrıca bu farklı galibiyet takıma ekstra moral kaynağı oldu.” Dedi.

“FİKSTÜR BİZDEN YANA”

Hasan Üner sözlerine fikstür avantajından bahsederek devam etti. Zirvedeki rakiplerinin birbirleriyle maç yapacaklarını ve zorlu deplasmanlara gideceklerini belirten Üner, bu fikstürün kendileri için büyük bir avantaj olduğunu da sözlerine ekledi.

“HASEKİ VE BİLGİN HEP YANIMIZDA”

Genel Kaptan Hasan Üner, Genel Kaptanlık görevinden istifa ederek görevi kendisine devreden İnanç Haseki ve Futbol Şube Sorumluluğundan istifa eden Atilla Bilgin’in kulüpten hiç uzaklaşmadığını söyledi. “Görevlerinden istifa etseler de yöneticiliğe devam eden İnanç arkadaşım ve Atilla Hocam, takımın gerek antrenmanlarında gerekse maçlarında yine takımın yanındalar. Takımdan 1 santim bile uzaklaşmayan, takımın başarısı için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarına bizlere yardım ederek devam eden bu iki isme özellikle çok teşekkür ediyorum” dedi.

“DEPLASMANLARDA BİZE KIZMAYIN”

Hasan Üner, Batı Kale ve Genç 22’liler taraftar gruplarının bir araya gelerek ortak hareket etme kararı almasının takım adına çok olumlu bir gelişme olduğunu söyledi. Tribünde birliğin ve beraberliğin takıma çok olumlu yansıdığını belirten Üner, bu grupların bir daha ayrılmamalarını temenni ettiğini sözlerine ekledi. Üner aynı zamanda deplasmana götürülen taraftar sayısıyla ilgili taraftarların kendilerine sitem ettiğini hatırlatarak şunları söyledi; “Taraftarımız deplasmanlar konusunda bize sitem etmesin, bize kızmasın. Sahaya alınacak taraftar sayısını tamamen ev sahibi takımın yönetimi, maçın oynanacağı stadın tribünlerinin durumuna göre belirliyor. Bu sayıya bizim hiçbir şekilde müdahale etme şansımız yok.”

Futbol - 20:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.