14° Hafif yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İLÇE YARI FİNALİNDE MUHTEŞEM MAÇ

Basketbol - 28 Kasım 2018 09:00 A A

Beykent çekildi, Bahçeşehir’den muhteşem geri dönüş

İLÇE YARI FİNALİNDE MUHTEŞEM MAÇ

Edirne Okullar Arası Genç Erkekler A Kategorisi Merkez İlçe Yarı Finallerinde Beykent Koleji çekilince Sınav Temel Lisesi otomatik olarak finale yükseldi. Süleyman Demirel Fen Lisesi ile Bahçeşehir Koleji arasında oynanan maçta ise heyecan doruktaydı.

Beykent Kolejinin çekilmesiyle finale çıkan Sınav Temel Lisesi günü dinlenerek geçirdi. Oynanan Merkez İlçe Yarı Final maçında ise Süleyman Demirel Fen Lisesi ile BAhçeşehir Koleji karşı karşıya geldi.

Takımlar sahaya şu kadrolarla çıktılar:

Süleyman Demirel Fen Lisesi: Efe, Hasan, Emir, Ahmet, Arda, Koray, Can, Hasan Ç., Yankı, Emre, Berke, Alperen

Bahçeşehir Koleji: Enes, Efe, Berke, Erkut, Alp, Uygar, Süleyman, Alper Ömer, Emirhan, Emircan

Maça büyük çekişmeyle başlayan iki takım ilk periyotta karşılıklı sayılar buldular ve periyot 17-16 Bahçeşehir Koleji üstünlüğünde sona erdi.

İkinci periyotta da denge bozulmadı Süleyman Demirel Fen Lisesi’nin 15 sayısına Bahçeşehir Koleji 16 sayıyla karşılık verince devre arası takımlar soyunma odalarına 33-31 skorla BAhçeşehir’in üstünlüğünde gittiler.

Üçüncü periyotta Bahçeşehir sporcuları 16 sayı kaydetmeyi başardılar ancak faul problemi yüzünden savunma zaafları ortaya çıktı ve Fen Lisesi’nin 26 sayısına engel olamadılar.

Son periyotta Bahçeşehir’in tecrübeli sporcuları Fen Lisesi’nin skorer isimlerine faul yaptırınca ve Fen Lisesi’nin yıldız ismi Koray Erdinç 5 faulle oyun dışı kalınca BAhçeşehir muhteşem bir geri dönüşe imza attı. Fen Lisesi’nin 16 sayısına karşı 33 sayı kaydetti ve maçı 82-73 kazandı. Bu galibiyetle de finalde Sınav Temel Lisesi’nin rakibi olmaya hak kazandı.

Basketbol - 09:00 A A
BENZER HABERLER