Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İlk maçları büyükler kazandı

Futbol - 24 Haziran 2016 08:13 A A

U-13 Türkiye Şampiyonası 2. Kademe maçlarında Edirne grubu maçları Saraçhane Sentetik Çim Sahasında başladı. Edirne grubunda Fenerbahçe, Beşiktaş, Kocaeli Birlikspor ve Tekirdağ Sitespor bulunuyor. İlk gün oynanan maçlarda tahminler yanılmadı ve Türkiye’nin futbol lokomotifi takımları Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarını kazandı.

Çarşamba akşamı oynan ilk maç Fenerbahçe ile Kocaeli Birlikspor arasındaydı. Fenerbahçe maç boyu üstünlüğünü korudu ve maçı 5-0 kazandı. İkinci maçta Beşiktaş, Tekirdağ Sitespor ile karşılaştı. İlk yarıda Tekirdağ kalecisinin inanılmaz hatalarıyla 2-1 öne geçen Beşiktaş, ikinci devre rakibinin oyun disiplininden kopmasıyla 2 gol daha buldu ve maçı 4-1 kazandı.

İkinci gün maçları dün akşam gazetemiz baskıya girdiğinde devam etmekte olduğundan siz değerli okuyucularımıza ikinci gün maçları ile ilgili bilgi veremiyoruz.

Saraçhane Sentetik Çim sahalarında bugün saat 10:30’da grubun son maçları oynanacak.  Tekirdağ Sitespor ile Kocaeli Birlikspor 1 numaralı sahada, Fenerbahçe ile Beşiktaş ise 2 numaralı sahada mücadele edecek ve grup şampiyonu belli olacak.

Futbol - 08:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.