16° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kar-kış dinlemeden çalışıyorlar

Futbol - 21 Aralık 2012 22:38 A A

Bölgesel Amatör Lig 11. grupta ilimizi başarıyla temsil eden ve averajla da olsa liderliğini sürdüren Edirnespor Gençlik Kulübü, bu hafta 25 Kasım Stadyumu’nda sıralamada kendisiyle aynı puana sahip olan Sultangazi’yi misafir edecek. Bu önemli maç için yoğun çalışma içine giren takım, kar-kış demeden hırsla hafta sonu oynanacak maça hazırlanıyor.

BAŞKAN’DAN ZİYARET

Edirnespor Gençlik Kulübü’nün dün 25 Kasım Stadyumu’nda yaptığı antrenmanı, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi de ziyaret etti. Futbolculara kısa bir konuşma yapan Sedefçi şunları söyledi: “Geçen hafta Tekirdağ’da umulmadık bir mağlubiyet aldık. Adam gibi oynayarak Edirnespor adını orada layıkıyla taşıdınız. Çok iyi oynamanıza rağmen beklenmedik iki hatayla goller yediniz ve mağlubiyet geldi. Geride bıraktığımız haftalarda gayet güzel puanlar alarak aradaki farkı 7’ye kadar çıkarmıştık ama şanssızlıklar peşimizi bırakmadı ve bu fark 0’a indi. Şimdi nümüzde 2 çok önemli maç var ve bu maçlardan 6 puan almak zorundayız. Ben size güveniyorum. Bu takımın grubu lider bitireceğine inancım tam. Bu takım üst lige çıkacak ve bunu başaracak olanlar sizlersiniz. Bazı genç arkadaşlarımızda performans düşüklüğü gözledim ve çok üzüldüm. Onların da kendilerini en kısa zamanda toparlayacağını ve bu iki maçtan 6 puan çıkaracağınızı umuyorum. Başarılar diliyorum”

“SİZİ GALİP SAYIYORUM”

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin ardından takımla konuşan Kulüp Başkanı Hakan Sedefçi, futbolcuları Tekirdağ’da mağlup olmalarına rağmen oynadıkları güzel oyundan dolayı tebrik etti. Sedefçi futbolculara bir de müjde verdi. Sedefçi konuşmasında şunları söyledi: “Tekirdağ’da şanssız bir yenilgi aldık. Mağlup olmamıza rağmen tebrik telefonları geliyor. Bizim hakkımızda boş konuşanların ağzının payını skor olarak veremesek de oyunumuzla verdik. İkinci devre skor olarak da vereceğimize inanıyorum. Hepiniz çok iyi oyuncularsınız, karakterli oyuncularsınız. Zor günlerde biriniz gelip bana para konuşmadınız. Bunlar önemli şeyler. Bunlar aile olmak adına çok önemli bir olay. Hepinizin ailesi var, kendi dertleri sıkıntıları var. Tekirdağ maçından önce size 3 maçta 9 puan için bir prim sözü vermiştik. Ben geçen maçta sizi galip kabul ediyorum. Futbolda bazen her şeyi yapsanız da olmuyor. Siz gereken her şeyi yaptınız ancak iki talihsiz hatayla goller yedik ve mağlup olduk.  Bu yüzden ben sizi galip sayıyorum ve önümüzdeki iki maçta 6 puan alındığı takdirde prim sözüm devam ediyor.”

 

 

Futbol - 22:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.