Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Karar bize ulaşmadı”

Güreş - 20 Ağustos 2013 13:19 A A

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, üç kez üst üste şampiyon olarak altın kemerin ebedi sahibi olan Tarihi Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz’ün, doping kararının hala belediyeye ulaşmadığını söyledi.

Hamdi Sedefçi, gazetecilerin dopin ile ilgili sorularını yanıtladı. İlk önce ağalık ile ilgili soruları cevaplandıran Sedefçi, 653. Tarihi Kırkpınar Ağası Süleyman Mecek’in geri çekilmesi halinde yeni ağalık ihalesinin yapılacağını belirtti.

Sedefçi, “Ağalık ihalesi yaptık. O bitti. 400 bin lirayı ödedi. Geri kalan parayı ödemez ise ağalıktan vazgeçiyorsa  yeniden ağalık ihalesi açarız. NTV Spor kanalında canlı yayınında bu ihale yapılır. Ve yeni ağamızı buluruz. Yasal süreç ne ise o yapılacak”dedi.

Doping ile ilgili soruları da yanıtlayan Sedefçi, “Bugüne kadar bize ulaşan bir şey yok. Gelirse sizlerle paylaşacağım” diye konuştu.

Güreş - 13:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.