13° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Katil Bariyerler Kenan abimizi aldı

Motor Sporları - 28 Ekim 2019 21:39 A A

İlimizi defalarca pistlerde temsil eden motosiklet yarışçımız ve Trakya’nın sevilen iş adamlarından Kenan Sezer’i Havsa- Babaeski yolu Alpullu kavşağında meydana gelen trafik kazasında kaybettik.

Ülkemizde aylardır motosiklet sürücülerinin baş belası ve can düşmanı olan çelik bariyerlere karşı farkındalık yaratmak için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler az da olsa farkındalık yaratsa da halen katil bariyerler konusunda ciddi adımlar atılmış değil. Motosiklet tutkunları başta olmak üzere bir çok insan bu düzenlemeleri ve adımları beklerken katil bariyerlere kurban ettiğimiz dostlarımızın listesine her geçen gün yeni isimler ekleniyor.

Trakya’nın sevilen iş adamlarından Kenan Sezer, motosiklet tutkusuyla da tanınıyordu. Defalarca pistlerde ilimizi temsil etmiş tecrübeli sürücü, Havsa-Babaeski yolunda Alpullu kavşağı civarında motosikletinin hakimiyetini kaybederek düştü. Sezer, yol kenarındaki çelik bariyerlere çarparak hayatını kaybetti.

Motor Sporları - 21:39 A A
BENZER HABERLER