16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Keçecizade’nin önemli konuğu: Şenol Güneş Edirne’deydi

Futbol - 10 Kasım 2017 11:45 A A

Yurt çapında düzenlenen bir çok fuarda stand açarken kendi ürünlerinin yanı sıra standlarında Edirne tanıtımına da yer veren Keçecizade firması yetkilisi Tevfik Keçeci, önceki gün ilimizde çok önemli bir ismi misafir etti.

Milli maçlar sebebiyle liglere verilen arayı kafa dinleyerek geçirmek isteyen BJK Teknik Direktörü Şenol Güneş’i Edirne’ye davet eden Keçeci’yi kıramayan Güneş, ailesiyle Edirne’ye geldi.

Karaağaç’ta kahvaltı ettikten sonra Şenol Güneş ve ailesi, Tevfik Keçeci rehberliğinde önce Selimiye Camii’ni gezdiler. Burada cami imamından bilgi alan Güneş ailesi, buradan sonra Sağlık Müzesine, oradan da Sarayiçi ve Balkan Şehitliği’ne geçti.

Öğle yemeğinde  Edirne Ciğerini tercih eden Şenol Güneş ve ailesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yemeğin ardından Keçecizade üretim tesislerini gezen Şenol Güneş, ailesiyle birlikte İstanbul’a döndü.

Kendisine ismi yazılı 22 numaralı bir forma hediye eden ve Edirne’de ev sahipliğini yapan Tevfik Keçeci, “Hocamızla önceye dayanan bir dostluğumuz var, milli maçlar sebebiyle liglere verilen arada Edirne lezzetleriyle tanışmasını istedik, sağ olsun davetimizi kırmadı ve geldi. Burada hem dinlendi hem de ailesiyle güzel bir gün geçirdi. Edirne tanıtımına katkımız da olduysa bundan sevinç duyarız.” Şeklinde konuştu.

Futbol - 11:45 A A
BENZER HABERLER