20° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ligler yaklaşıyor, İLK TOPLANTI 6 EYLÜL’DE

Futbol - 27 Ağustos 2018 14:44 A A

Edirne Amatör Futbol Ligleri’nden Süper Amatör ve 1. amatör Liglerin başlama tarihleri (henüz tam olarak belirlenmemiş olsa da) yaklaşırken Edirne ASKF’nin ilk toplantısı Futbol İl Temsilcisi Yavuz Çiroz tarafından Edirne ASKF’nin sosyal medya hesabından duyuruldu.

Yapılan duyurunun içeriğinde ilk toplantının 6 Eylül günü saat 13:00’da ASKF sosyal tesislerinde yapılacağı bilgisi verilirken toplantı içeriği hakkında şu bilgiler verildi:

1-) Toplantıda, Amatör Süper ligin Futbol Tertip komitesi seçimi ve kura çekimi ile 1.Amatör Küme Futbol Tertip komitesi seçimi, gruplandırılması ve kura çekimi yapılacaktır.

2-)Amatör süper lig ve 1. Amatör Küme kulüplerimiz belirtilen toplantıya katılacak idarecisini yönetim kurulu kararı ile belirleyecek ve bu idarecisini yetki yazısı ile beraber toplantıya göndereceklerdir. Yetki ve katılım yazısını getirmeyen idareciler toplantıya alınmayacaklardır.

3-) Bilgi için Federasyonumuza ( 0 284 213 86 32 ) Telefon veya Faks ile başvurabilirsiniz.

Bilgi ve gereğini önemle rica ederiz…”

Futbol - 14:44 A A
BENZER HABERLER