20° Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.74

Liseler Saraçhane’ye indi

Futbol - 27 Kasım 2018 10:00 A A

Edirne Okullar Arası Genç Erkekler A Kategorisi Futbol İl Şampiyonluğu müsabakaları Saraçhane Sentetik Çim Sahalarında, Keşan Atatürk Stadyumu’nda ve İpsala Şehir Stadı’nda oynanan maçlarla başladı.

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce ortaklaşa düzenlenen Okullar Arası Genç Erkekler A Kategorisi İl Şampiyonluğu grup müsabakaları başladı. Toplam 5 grupta 17 okulun mücadele edeceği şampiyonada gruplar şu şekilde oluştu:

A Grubu: Merkez 1. Murat Anadolu Lisesi, Merkez Süleyman Demirel Fen Lisesi, Merkez Selimiye MTAL, Merkez Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesi

B Grubu: Havsa Şahika Erkurt Anadolu Lisesi, Merkez Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Edirne Kırkpınar Spor Lisesi

C Grubu: Keşan İlhami Ertem MTAL, Keşan Safiye Erol MTAL, Keşan Hersekzade Anadolu İmam Hatip Lisesi, Keşan Lisesi

D Grubu: Keşan Anadolu Lisesi, Keşan Dr. Rıfat Osman MTAL, Keşan MTAL

E Grubu: İpsala Anadolu Lisesi, İpsala Şehit Er Mustafa Aydın MTAL, İpsala Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

26 Kasım 2018 Pazartesi günü başlayan grup müsabakaları 28 ve 30 kasım tarihlerinde de oynanacak müsabakalarla sona erecek. 3 Aralık tarihinde oynanacak olan eleme maçlarının ardından ilçe ve merkez ilçe birinciliği maçları da 5 Aralıkta oynandıktan sonra 10 Aralık’ta yarı final maçları, 12 Aralık’ta da üçüncülük ve final maçları oynanacak.

 

Şampiyonanın ilk grup maçlarında alınan sonuçlar şu şekilde:

Keşan Safiye Erol MTAL – Keşan Hersekzade Anadolu İmam Hatip Lisesi: 2-1

Merkez Süleyman Demirel Fen Lisesi – Merkez Selimiye MTAL: 2-1

Havsa Şahika Erkurt Anadolu Lisesi – Merkez Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi: 1-2

Keşan İlhami Ertem MTAL – Keşan Lisesi: 3-1

Merkez 1. Murat Anadolu Lisesi – Merkez Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesi: 14-0

Keşan Anadolu Lisesi – Keşan Dr. Rıfat Osman MTAL: 1-2

İpsala Anadolu Lisesi – İpsala Şehit Er Mustafa Aydın MTAL: 1-6

 

28 Kasım Çarşamba günü oynanacak maçlar:

Keşan Atatürk Stadyumu’nda

Saat 10:00’da Keşan İlhami Ertem MTAL – Keşan Hersekzade Anadolu İmam Hatip Lisesi

Saat 11:30’da Keşan Lisesi – Keşan Safiye Erol MTAL

Saat 13:00’da Keşan MTAL – Keşan Anadolu Lisesi

İpsala Şehir Stadyumu’nda

Saat 13:00’da İpsala Anadolu İmam Hatip Lisesi – İpsala Anadolu Lisesi

Saraçhane Sentetik Çim Sahası’nda

2 Nolu Saha’da Saat 11:00’da Merkez Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesi – Merkez Süleyman Demirel Fen Lisesi

1 Nolu Saha’da Saat 11:00’da Kırkpınar Spor Lisesi – Havsa Şahika Erkurt Anadolu Lisesi

1 Nolu Saha’da Saat 12:30’da Merkez 1. Murat Anadolu Lisesi – Merkez Selimiye MTAL

Futbol - 10:00 A A
BENZER HABERLER