36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Milli Takımlar kampa devam

Diğer Sporlar - 18 Temmuz 2013 10:12 A A

 

 

Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da 25 Temmuz’da başlayacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatlarına katılmak için hazırlıklarını sürdüren milli takımlarımız kamplarına devam ediyorlar. Dün Edirne kampını sona erdirerek Sofya’ya giden Futbol takımı dışında Badminton ve Masa Tenisi İşitme Engelliler Milli Takımları Edirne kamplarına 24 Temmuz’a kadar devam edecekler. Günde ikişer antrenmanla hazırlıklarını sürdüren takımlar 4’er erkek ve 4’er bayan sporcudan oluşuyor.

CEYLAN’I ZİYARET ETTİLER

Türkiye İşitme Engelliler Badminton ve Masa Tenisi Milli Takımları dün Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’ı makamında ziyaret etti. Takımları kapıda karşılayan Ceylan, tüm sporcularla yakından ilgilendi.

“DERECE BEKLİYORUZ”

En son Avrupa 4.’sü olan Türkiye İşitme Engelliler Badminton takımı, Bulgaristan’da yapılacak olan Olimpiyat Oyunlarında ülkemize madalya ve kupa getirmek istiyor. Tüm sporcuların son derece hırslı olduğu ve sıkı çalıştıkları gözleniyor.

Diğer Sporlar - 10:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.