10° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Nerede kalmıştık?

Basketbol - 04 Temmuz 2013 21:53 A A

Boyacıoğlu önümüzdeki sezon sonuna kadar Edirne’ye yeni bir spor salonu kazandırmak için çalışmalara başladıklarını da belirterek amaçlarının gelecekte alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek yeni basketbolcular kazandırmak olduklarını ifade etti.
Başkan Murat Boyacıoğlu’nun açıklaması şöyle;
“Geçtiğimiz sezonu kısıtlı imkanlarımız ve rakiplerimize göre oldukça sınırlı bir bütçeyle başarılı bir şekilde tamamladığımızı söyleyebilirim. Edirne’de oynadığı maçlarda hiçbir mağlubiyet almayan kadın basketbol takımımız sezon başında hedeflediği final grubuna yükselmeyi başararak Edirne basketboluna yeni bir heyecan katmış ve gurur kaynağı olmuştur. Geçtiğimiz sezonda emeği geçen tüm yöneticilere, sponsorlarımıza, teknik ve idari kadromuza, oyuncularımıza ve Edirne’deki maçlarda salonu doldurarak kadın basketbolunda çok fazla görmediğimiz sahnelerin yaşanmasına neden olan ve takımımıza muhteşem bir enerji katan taraftarlarımıza ve tüm sezon boyunca bize desteklerini esirgemeyen basın kuruluşlarına ve çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum.
Muğla’da oynadığımız yükselme grubu maçlarının ardından yaptığımız toplantılar ve görüşmeler sonucu önümüzdeki sezonda TKB2L’de devam etme kararı vermiş bulunuyoruz. Şimdi en kısa zamanda bütçe oluşturma çalışmalarımızı tamamlayarak, çok büyük bir olasılıkla geçtiğimiz sezon ki teknik ekibimizin yönetiminde yeni sezon kadromuzu oluşturacağız. Geçtiğimiz sezon formamızı giyen ve bizimle beraber yürüyebilme özverisinde bulunabilecek ve yüreği bizlerle atabilecek oyuncularımızla bu yolda yine beraber olacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Takımımızla yolları ayrılan tüm oyuncularımıza da yollarının açık olmasını ve başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyoruz.
İlerleyen süreçte yeni sezona yönelik hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı düzenlli bir şekilde gerek basın üzerinden gerekse kulübümüzün resmi internet sayfasından sizlerle paylaşacağız.
Öte yandan Edirne sporu, basketbolu için çok güzel bir haberi de paylaşmanın heyecanı içindeyiz. Bir süredir çalışmalarını sürdürdüğümüz, Edirnemize 1000 kişilik yeni bir spor salonu kazandırma projemizin ilk ayağını tamamlamış bulunuyoruz. Spor salonumuzu yapacağımız alanın ihalesi Edirne Belediyesi tarafından tamamlanmış olup yer kulübümüze tahsis edilmiştir. Proje çalışmalarımız başlamış olup en kısa zamanda inşaat aşamasına geçmeyi ve 2014-2015 sezonunda hizmete açmayı planlıyoruz.
Yanında sosyal tesislerinde olacağı salonumuzun tamamlanmasıyla büyük bir sıkıntı yaşanan salon bulma ve spor çalışmalarının sürdürülmesi sıkıntılarının giderilmesine de büyük bir ölçüde katkı sağlayacağız. Salonumuzun hizmete girmesiyle alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek Edirne ve Türkiye basketboluna yeni isimler kazandırmayı hedefliyoruz.”

Basketbol - 21:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.