18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Basketbol taraftarlarından Sedefçi’ye ziyaret

Basketbol - 27 Ağustos 2013 23:30 A A

Edirne Basketbol Taraftarları Derneği Başkanı Bülent Paçarız, Başkan Yardımcıları Nazan Kılıç ve Erkan Benzerli, üyeler Cemal Merden ve Erhan Kılıçı’ın da katıldığı ziyarette, Bülent Paçarız Edirne Basketbol Taraftarları Derneği olarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Olin Edirne’nin kentimiz için önemi büyüktür, kentimizin adının duyurulmasında büyük katkısı vardır. Ve  Edirne Basketbol Taraftarları Derneği’nin de,  her zaman desteğe hazır olduğumuzu bilmenizi isterim. Ve dernek olarak çalışmalarınızda da şimdiden başarılar diliyor, sizlere desteğe hazır olduğumu da yineliyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda, Edirne Basketbol Taraftarları Derneği Başkanı Bülent Paçarız Başkan Hamdi Sedefçi’ye taraftar atkısı hediye etti.

Basketbol - 23:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.