36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Osmanlıspor’dan, Edirnespor GK’ya yemek

Güncel - 22 Ekim 2013 08:32 A A

Osmanlıspor ile Edirnespor G.K, ilk önce Havsa İlçe Stadı’nda karşı karşıya gelerek dostluk maçı yaptı.

Güçlü rakibi karşısında maça iyi başlayan Osmanlıspor, BAL Ligi 11. Grup lideri karşısında fazla bir varlık gösteremeyince 6-0 yenildi.

Edirnespor G.K. Külüp Başkanı Hakan Sedefçi’nin de izlediği maçtan sonra Osmanlıspor yöneticileri, kardeş kulüpleri Edirne G.K’ya yemek verdi.

Osmanlı Köyü’nde verilen yemeğe her iki takımın teknik heyeti, futbolcular ve yöneticiler katıldı.

Osmanlıspor Kulübü Başkanı Bülent Günal, dostluk maçı ve yemekle ilgili Edirne Haber’e yaptığı açıklamada, kulüp olarak hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

Günal, şöyle devam etti:

“Edirne G.K bizim kardeş kulübümüzdür. Bizimle hazırlık maçı yapmalarından dolayı da onur duyduk. Bu hazırlık maçı ile Amatör Süper Lig’de mücadele eden bir takımın nerelere gelebileceğini futbolcularımıza gösterdik. Hedeflerimiz büyük. Futbolcularımız ve teknik heyetimizde bu hedeflerimizin bilincinde. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Güncel - 08:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.