12° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Özel Trakya Hastanesi’nden EDOSK’lulara indirim

Spor Dışı - 19 Nisan 2018 00:42 A A

Edirne’nin en aktif sivil toplum örgütlerinden biri olan Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK) Derneği ile uzun yıllar Edirne’de hizmet veren ve kentin öncü sağlık kuruluşu olan Özel Trakya Hastanesi arasında sağlıkta indirim protokolü imzalandı.

Yapılan protokol gereği EDOSK üyeleri 1 yıl boyunca hastanenin tüm muayene, laboratuvar, görüntüleme, ameliyat, müdahale, doğum, otelcilik ve refakatçi hizmetlerinden Sağlık Uygulama Tebliği fiyatları üzerinden yasal olarak alınabilecek yüzde 200 fark üzerinden yüzde 20 indirim olanağından faydalanacak.

Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan ile EDOSK Yönetim Kurulu Başkanı Orkun Akman’ın yanı sıra hastane başhekimi Op.Dr. Bülent Halil Havza ve EDOSK Genel Sekreteri Elif Kırçın’ın da katılımıyla imzalanan protokol anlaşması gereği EDOSK üyeleri, hastanenin birçok hizmetinden yüzde 20 indirimle faydalanabilecek.

Protokol anlaşması sonrası açıklamalarda bulunan EDOSK Başkanı Orkun Akman, dernek olarak sağlığa ve sağlıklı yaşama büyük önem verdiklerini belirterek, “Dernek olarak doğa ve spor ile iç içeyiz. Doğa bizi dinç ve zinde tutuyor ancak bu demek değildir ki sağlık sorunu yaşamayalım. Günümü şartlarında insanın başına her an her şey gelebiliyor. Dolayısıyla hepimizin sağlıklı olmaya ihtiyacı var. Sağlık, bir insan için en büyük zenginlik. Biz de bu kapsamda ilimizin değerli sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Trakya Hastanesi ile işbirliğine giderek üyelerimizin olası bir sağlık problemlerinden sorunsuzca faydalanmasını amaçlıyoruz. Bu kapsamda hastane yönetim kurulu üyesi Baran Yazgan’a ve hastane başhekimi Op.Dr. Bülent Halil Havza’ya teşekkür ederiz” dedi.            Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan da EDOSK’un gerek Edirne gerekse Trakya genelinde başarılı işlere imza attığını belirterek EDOSK ile işbirliği yapmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Spor Dışı - 00:42 A A
BENZER HABERLER