36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Periler Hatay’da Hoşgörü peşinde

Basketbol - 15 Ekim 2014 10:19 A A

İstanbul’da düzenlenen Tuğrul Akas turnuvasının hemen ardından geçtiğimiz hafta Edirne’de düzenlenen 3.Cumhuriyet Kupası’na katılan ve ikinci olan Potanın Edirneli Perileri bu kez de 15-16-17 Ekim tarihlerinde Hatay’da düzenlenecek olan Hoşgörü Kupası’na katılacak.

Edirne Belediyesi Edirnespor , Hatay Hoşgörü Kupası’nda, geçtiğimiz sezon Edirnespor’un şampiyon kadrosunun başında olan Hakan Acer’in çalıştırdığı Hatay BŞB, Mersin BŞB ve Ankara Ormanspor takımları ile mücadele edecek.

Hatay Hoşgörü Kupası’nın ardından 23-24-25 Ekim tarihleri arasında Çanakkale’de oynanacak olan Türkiye Kupası grup maçları ile ilk resmi müsabakalarına çıkacak olan Edirne Belediyesi Edirnespor  daha sonra da 29 Ekim Çarşamba günü deplasmanda Adana ASKİ takımı ile ilk lig maçını oynayacak.

Potanın Edirneli Perileri taraftarı ile de 1 Kasım Cumartesi günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanacak olan Ankara Ormanspor maçıyla buluşacak.

Cumhuriyet Kupası’nın ardından çalışmalarını aralıksız sürdüren Edirne temsilcisinde sakat ve eksik oyuncu bulunmuyor.

Takımın Amerikalı transferleri Marissa Colleman ile Lindsey Harding’in de 20 Ekim’de takıma katılması ve Türkiye Kupası grup maçları kadrosunda yer alması bekleniyor.

Hatay Hoşgörü Kupası’nın programı şöyle;

15 Ekim Çarşamba

Saat:16:00: Mersin BŞB-Ormanspor

Saat:18:00: Hatay BŞB-Edirne Belediyesi Edirnespor

16 Ekim Perşembe

Saat:16:00: Mersin BŞB-Edirne Belediyesi Edirnespor

Saat:18:00: Hatay BŞB-Ormanspor

17 Ekim Cuma

Saat:16:00: Ormanspor-Edirne Belediyesi Edirnespor

Saat:18:00: Mersin BŞB-Hatay BŞB

16 EKİM  2014 PERŞEMBE

Basketbol - 10:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.