18° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Periler’den güzel haberler var -video haber

Basketbol - 09 Ocak 2013 09:50 A A

Edirne’yi Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nde başarıyla emsil eden ve zirve takibini sürdüren Edirnespor Basket yöneticisi Murat Muranlı gazetemize açıklamalarda bulundu.

SERENAY MÜJDESİ

Muranlı öncelikle takımda oynadığı sürece çok faydası dokunan ve talihsiz bir sakatlık geçiren Serenay Özlem Çakmakçı’nın ameliyatının iyi geçtiği müjdesini verdi. Sporcunun bir terslik olmaması halinde 3 aya kadar aktif spor hayatına geri dönebileceğini belirtti.

“MAÇ SAATLERİ İÇİN ÇALIŞMALAR VAR”

Muranlı, taraftarların istekleri doğrultusunda daha önce maç saatlerini erkene aldırdıklarını belirttikten sonra şunları söyledi: “Taraftarımız, maçların Edirnespor Gençlik Kulübü’nün maçlarıyla çakıştığı için maç saatinin 1 saat önceye alınmasını istemişti. Federasyonla durumu görüşerek bunu ayarlamıştık. Ancak şimdi maçlarımız erken saatte olduğu için problem çıkmaya başladı ve taraftarlarımız maçların saat öğleden sonra 3-4 gibi oynanmasını istiyor. Bu konuda da federasyona gerekli başvuruyu yaptık. Büyük ihtimalle kabul edilecek ve maçlarımızın Olin edirne Basket veya Kırcasalih Madenspor maçlarıyla çakışmadıkça istenilen bu saatlerde oynanacaktır.”

“EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

Muranlı sözlerine şöyle devam etti: “Takım olarak birinci lige yükselme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız transferlerle de hedefi iyice yükselttik. Bu takım lig sonuna kadar her takımı yenecektir. Buna inancım tam”

LESTER’IN YEMEK PROBLEMİ

Edirnespor Basket’in yabancı transferi Susan Marie Lester’ın son maçta neden görev almadığını sorduğumuz Muranlı, kendisinin Türk yemekleri ile ilgili bir problem yaşadığını ve hafif bir mide rahatsızlığı geçirdiğini söyledi. Lester’ın bu sebeple oynayamadığını, ancak kendisinin adaptasyon problemini hızla atlattığını ve Edirne’deki maçta sahada yerini alacağını söyledi.

“TRİBÜNLERİ DOLDURUN”

Muranlı son olarak kendilerinin Edirne’nin iyi temsili için ellerinden geleni yaptıklarını ve başarılı da olduklarını söyleyerek, Edirneliler’in de üzerlerine düşen görevi yaparak takıma sahip çıkmalarını, tribünleri doldurmalarını istedi.

 

Basketbol - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.