16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Periler’den Kurtuluş hediyesi gelecek mi?

Basketbol - 25 Kasım 2017 10:37 A A

Geçtiğimiz hafta deplasmanda Mersin Basketbol’a 73-61 mağlup olan ve Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde 10. Sırada kendine yer bulan Potanın perileri, bu hafta kendisinden averajla bir sıra üstte olan Elazığ İl Özel İdare Spor’u konuk edecek.

Eidrne’nin düşman işgalinden Kurtuluş Yıldönümü  olan 25 Kasım tarihinde Saat 16: 00’da Mimar Sinan Sppor Salonu’nda oynanacak olan maçta taraftarların tribünleri doldurması bekleniyor.

Rakip Elazığ İl Özel İdare Spor, geçtiğimiz hafta Çankaya Belediyesi’ni kendi sahasında uzatmada 75-72 mağlup etmişti. Bu sonuçlarla Eidrnespor’u averajla geçerek 9. Sıraya yerleşmişti.

ÜÇ GÜN SONRA EDREMİT DEPLASMANI

Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın basketbol takımı 28 Kasım’da da deplasmanda Edremit Belediyesi Gürespor’a konuk olacak.

Basketbol - 10:37 A A
BENZER HABERLER