Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Periler’e Güre piyangosu

Basketbol - 23 Aralık 2012 23:40 A A

Edirne’nin Bayan Basketbol takımı Edirnespor basket, hayati önem taşıyan Güre Belediye maçından yorulmadan hükmen galibiyetle ayrıldı. Ligin ikinci devresi ilk maçında Güre Belediyesi’ni konuk edecek olan Edirnespor Basket’in rakibi, maçtan bir önceki gece maça gelmeyeceğini açıkladı. Güre Belediyesi gelmeyince Edirnespor Basket 20-0 hükmen galip sayıldı. Maç saati geldiğinde Edirnespor Basket, tam kadro sahaya çıktılar ve rakip takımı beklemeye başladılar. Maçın hakemleri ve gözlemcisi de yerlerini aldılar. Kural gereği maçın başlama saatinden sonra 15 dakika beklendi ve sürenin sonunda hakem düdüğünü çalarak maçı bitirdi. Maçın oynanmayacak olması taraftarlara daha önceden duyurulmasına rağmen 100 dolayında taraftar tribünlerde yerlerini aldılar potanın perilerine sevgi gösterisinde bulundular. Periler, 15 dakikanın geçmesini beklerken toplu halde fotoğraf çekildiler.

İlk maçta Edirnespor rakibi Güre Belediyesi’ne 10 sayı farkla yenilmişti. Bu skorla rakibine karşı 10 sayılık bir avantaj elde eden Edirnespor puanını 18′e yükselterek ikinci sıraya yerleşti. Hükmen mağlubiyetlerde yenilen takıma 1 puan verilmediği için Edirnespor rakibinin 1 puan önüne geçmiş oldu.

Edirnespor gelecek maçını 29 Aralık Cumartesi günü İzmir’de Balçova Belediye Termal Spor ile oynayacak. Edirnespor Basket, rakibi Balçova Belediye Termalspor’u ligin ilk devresinde Eidrne’de oynanan maçta 92-61 mağlup etmişti.

Basketbol - 23:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.