29° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Saraçhane cıvıl cıvıl -video haber

Futbol - 14 Şubat 2013 12:17 A A

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdrülüğü ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen Edirne Okullar Arası Küçük Erkekler Futbol Merkez İlçe Birinciliği Grup Müsabakaları dün başladı. Sabah 10.00’da Saraçhane 1 Numaralı Sentetik Çim Sahası’nda başlayan müsabakalardaki mücadele izlemeye değerdi.

Edirne Merkez İlçe’den 16 okulun futbol takımları 4 ayrı grupta mücadele ediyorlar. A Grubu’nda İsmail Güner, Gazi, Cumhuriyet ve Tayakadın; B Grubunda Kırkpınar ağası Alper Yazoğlu, Yüksel Yeşil, Fatih Sultan Mehmet ve İstiklal; C Grubunda Şükrüpaşa, 75. Yıl, 50. Yıl ve Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım; D Grubunda ise Ticaret Borsası, Vali Fahri Yücel, Atatürk ve Yusuf Hoca okulları mücadele ediyor.

Dün başlayan müsabakalara bugün ara verilecek ve yarın müsabakalar devam edecek. 18 Şubat’ta da son grup maçları oynandıktan sonra 21 Şubat tarihinde gruplarında ilk ikiye giren takımlar çapraz eşleşerek Merkez İlçe Çeyrek Finalleri’ni oynayacaklar. 22 Şubat’ta Merkez İlçe Yarı Finalleri oynanarak İl Yarı Finalleri’nde Merkez İlçe’yi temsil edecek 2 takım belirlenecek.

26 Şubat’ta oynanacak olan İl Yarı Final Müsabakalarında Merkez İlçeyi temsil edecek olan takımlardan biri Uzunköprü, diğeri ise Keşan şampiyonuyla karşılaşacak. Bunun ardından 28 Şubat günü yarı final mağlupları 3.’lük maçına, galipleri ise İl şampiyonluk maçına çıkacaklar.

ŞÜKRÜPAŞA’DAN GOL YAĞMURU

Dün oynanan ilk maçlarda karşı karşıya gelen takımlardan C Grubu’ndaki Şükrüpaşa, Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım’a adeta gol oldu yağdı. Rakibinin kalesine tam 14 gol atmayı başaran Şükrüpaşa, grubun diğer maçında 50. Yıl’a karşı 3-2 galip Gelen 75. Yıl’a da averaj üstünlüğü sağlayarak liderlik koltuğuna oturdu.

A Grubunda İsmail Güner, Tayakadın’a karşı; Cumhuriyet de Gazi’ye karşı aynı skorlarla 2-1 galip geldi.

B Grubu mücadelelerinde Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu, İstiklal’i 2-0; Yüksel Yeşil de Fatih Sultan Mehmet’i 4-2 mağlup etti.

Günün son maçları D grubunda oynandı. Bu maçlarda da Ticaret Borsası, Yusuf Hoca’yı, Vali Fahri Yücel de Atatürk’ü aynı skorlarla 3-0 mağlup etmeyi başardı.

 

 

Futbol - 12:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.