17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Şehitlere Saygı Bisiklet Turu Tamamlandı

Diğer Sporlar - 09 Nisan 2014 11:35 A A

 

 

EDOSK liderlerinden Berker Kartel konuyla ilgili açıklamalarda bulundu:

“Merakla beklenen Çanakkale Şehitlere Saygı Bisiklet Turu’na bizler Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK)’u temsilen 40 kişi Çanakkale’ye yola çıktık.Edosk üyesi 6 bisikletçi 05 Nisan Cumartesi sabahı pedal çevirerek, bizler ise 06 Nisan Pazar sabah hava aydınlanmadan 1 otobüs ve 2 kamyonet ile yollara düştük. Korudağı’nı geçtikten sonra bisikletçilerimizi Kocaçeşme Köyü’nden aldık ve yola devam ettik.

Buluşma noktamız Eceabat iskelesiydi. Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 2 bin bisikletli ile birlikte, bu sene 3.sü düzenlenen Şehitlere Saygı Bisiklet Turu’nda EDOSK’u temsil ettik.

Eceabat , Kabatepe, Alçıtepe, Seddülbahir bölgelerini ziyaret ederek, Şehitler Abidesi’nde turumuzu noktaladık.

Çanakkale Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çanakkale ve Eceabat Belediyesi ile 18 Mart Bisiklet Grubu’na ve organizasyonda emeği geçen Çanakkale Bisiklet İl Temsilcisi Murat VAROL’a EDOSK adına teşekkür ediyorum. Başta Ulu Önder ATATÜRK olmak üzere bize bu toprakları armağan eden bütün şehitlerimizin ruhlarının şad olmasını diliyorum.”

Diğer Sporlar - 11:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.