37° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sponsorlara teşekkür ziyaretleri

Basketbol - 18 Temmuz 2013 10:06 A A

Kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu ve başkan yardımcıları Murat Muranlı ve Serkan Liznak tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde her iki kuruluş ile de önümüzdeki sezonun sponsorluk anlaşmaları da yenilendi.
Çeşitli sigortaların Edirne acenteliklerini yürüten Şapolyo Sigorta sahibi Orkun Şapolyo’yu ziyaret eden Edirnespor Basketbol Kulübü temsilcileri Orkun Şapolyo’ya geçtiğimiz sezon kadın basketbol takımı oyuncuları ve teknik kadronun sağlık sigortalarının sponsorluğunu üstlenmesinden dolayı teşekkür ederek bir Teşekkür Belgesi takdim etti. Şapolyo Sigorta sahibi Orkun Şapolyo’da böyle bir katkıda bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ve önümüzdeki sezon da aynı şekilde sponsor olmaya devam edeceğini açıkladı.
Geçtiğimiz sezon Edirnespor Kadın Basketbol Takımı’nın sağlık sponsorluğunu üstlenen Edirne Özel Ekol Hastanesi’ni de ziyaret eden Kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu ve başkan yardımcıları Murat Muranlı ve Serkan Liznak burada yönetim kurulu başkanı Prof.Dr. Erol Yalnız tarafından karşılandı. Kulüp yetkilileri Prof.Dr. Erol Yalnız’a geçtiğimiz sezon ki sponsorluklarında ötürü teşekkür ederek bu sponsorluğun yeni sezonda da sürmesini temenni ettikleri ileterek Prof. Dr. Yalnız’a bir Teşekkür Belgesi takdim ettiler. Edirne Özel Ekol Hastanesi burada yönetim kurulu başkanı Prof.Dr. Erol Yalnız’da Edirne’nin her iki basketbol takımına da sağlık sponsoru olarak hizmet etmelerinin kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu ve bu desteklerini her iki takım için de seve seve devam ettireceklerini ifade ederek Edirnespor Kadın Basketbol Takımı’na başarılar diledi.

Basketbol - 10:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.