20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Süper Amatör’de 4. hafta

Futbol - 04 Kasım 2017 12:21 A A

Edirne Süper Amatör Ligi’nde 4. haftaya gelindiğinde Tuncaspor 9 puanla lider. Osmanlıspor 7 puanla onu izlerken Yıldırım GB de 7 puanla ancak averaj farkıyla 3. sırada. Ligde henüz puan alamayan 3 takı Saraçhanespor, Karlıovaspor ve Anafartalar, averaj farkıyla 10, 11 ve 12. sırada yer alıyorlar.

Pazar günü Süper Amatör Lig’de 6 maç oynanacak. Günün ilk maçı Saat 13:00’da Saraçhane 1 Numaralı Sentetik Çim Sahası’nda Çarşıspor ile lider Tuncaspor arasında oynanacak.

Bu maçın ardından aynı sahada saat 15:15’te ligin puansız takımlarından ikisi karşılaşacak. Saraçhanespor ile Karlıovaspor arasında oynanacak maçın oldukça çekişmeli geçmesi bekleniyor.

Ligdeki diğer maçların tamamı Saat 14:00’da başlayacak. Osmanlı köyü sahasında Osmanlıspor, Yıldırım Gençler Birliği ile karşılaşacak. Puanları eşit olan ve averajla sıralanan iki takımın mücadelesinde kulaklar Tuncaspor maçında olacak. Tuncaspor’un puan kaybetmesi halinde yeni lider bu maçtan çıkabilir. Bu sebeple iki takım da zirve hesapları yapıyor.

Uzunköprü Ergene Stadyumu’nda 18 Kasım Kurtuluşspor ile Yeni İmaret Spor karşılaşacak. İpsala ilçe stadında İpsalaspor Havsa Birlik Spor’u konuk edecek. Keşan Sentetik Çim Sahası’nda da Keşan derbisi oynanacak. Anafartalar Spor ile Keşan 1959 karşı karşıya gelecek.

Futbol - 12:21 A A
BENZER HABERLER