19° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

T.Ü Basketbol Takımı Doludizgin

Basketbol - 19 Nisan 2018 00:35 A A

Trakya Üniversite Basketbol Takımı, Üniversiteler arası Basketbol 1 ligi grup maçlarındaki ikinci maçını da kazanarak grupta ikide iki yaptı ve büyük bir avantaj yakaladı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Basketbol 1 lig Kütahya gurubunda bulunan Trakya Üniversitesi Basketbol takımı grubu 1’inci bitirmesi halinde Süper Lig terfi maçlarına gitmeye hak kazanacak.

Antrenörlüğünü Öğrt. Gör. Kenan Evren Eytiş’in ve Menajerliğini de Öğrt. Gör. Dr. Mustafa Deniz Dindar’ın yaptığı Trakya Üniversitesi Basketbol takımı gruptaki ikinci maçını da kazanarak yoluna doludizgin devam etti. 17 Nisan Salı günü İzzet Baysal Basketbol takımını faklı bir skorla mağlup eden 18 Nisan Çarşamba günü de Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ni 61-41 gibi bir skorla yenen Trakya Üniversitesi Basketbol takımı 19 Nisan tarihinde bay geçecek.  Trakya Üniversitesi Basketbol takımı 20 Nisan tarihinde Düzce Üniversitesi ve 21 Nisan tarihinde de Sakarya Üniversitesi Basketbol takımlarıyla karşı karşıya gelecek.

Basketbol - 00:35 A A
BENZER HABERLER