36° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Tava Ciğer “Soframız”da

Spor Dışı - 08 Ocak 2013 10:41 A A

Kanal D’de yayınlanan ve her hafta başka bir şehirde bir eve misafir olunarak şehrin yerel lezzetlerinin tanıtıldığı Soframız programının Edirne çekimleri yapıldı. Sunuculuğunu Trakyalı Nursel Ergin’in yaptığı program, Edirnespor Basket’in kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu’nun kayınvalidesi Melahat Özcan Şener’e konuk oldu. Yönetmenliğini Bahri Eryılmaz, Yapımcılığını da Gülden Zengin’in üstlendiği programda ev sahibi Melahat Şener ve program sunucusu Nursel Ergin, önce bir ciğercide Edirne’nin Meşhur Tava Ciğeri’nin tadına baktılar. Ciğerin yanında verilen biberle özellikle ilgilenen program ekibi, Şef Bahri Dinar’dan biber ve ciğerle ilgili bilgi almayı da ihmal etmedi. Sunucu Nursel Ergin, ciğerin acısından gözleri yaşarınca zor anlar yaşadı.

Tava Ciğer keyfin ardından Melahat Özcan Şener’in evinde devam eden programda Şener, Düğün Çorbası, Patlıcanlı Pilav, Yaprak Kebabı ve Arnavut Böreği ikram etti.

Programın kameramanlığını Volkan Arıca ve Zafer Karakoç, Ses teknisyenliğini Cebrail Karaman, Prodüksiyonunu Soner Şeker ve Büşra Günay, Teknik sorumluluğunu Serkan Altoprak ve Ulaştırma sorumluluğunu da Mesut Türkeş yapıyor. Programın Edirne bölümünün 2 hafta içinde yayınlanması bekleniyor.

Spor Dışı - 10:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.