Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

UZUNKÖPRÜSPOR KURTULUŞ’U 3 GOLLE KUTLADI

Futbol - 19 Kasım 2018 09:00 A A

Ergene Stadında Yağmur Beklenirken Gol Yağdı

UZUNKÖPRÜSPOR KURTULUŞ’U 3 GOLLE KUTLADI

Uzunköprüspor, yaşanan sakatlıklar ve geçen hafta Çorlu deplasmanında alınan mağlubiyetin faturasını Kavaklıspor’a kesti.

Uzunköprü’nün Kurtuluş yıldönümü olan 18 Kasım’a denk gelen maçta bayram törenlerinin ardından tribünleri dolduran Uzunköprülüler uzun zamandır hasret kaldıkları bir futbola ve galibiyete tanık oldular.

31. dakikada gol perdesini 22 numaralı Oğuzhan Korkmaz’la açan Uzunköprüspor ilk devreyi 1-0 önde kapadı. İkinci yarıda Uzunköprüspor baskısını arttırırken Kavaklıspor sahadaki sertliği ve gerginliği arttırma çabasında göründü. 65. dakikada Kadir Köse’nin golü skoru 2-0’a taşıdı. 87. dakikada kazanılan penaltıyı 77 numaralı Sinan biter gole çevirdi ve gol perdesini kapattı. Uzunköprüspor taraftarını 3-0’lık galibiyetle sevindirdi.

Kulüp başkanı Yavuz Varol maçtan sonra galip geldikleri için mutlu olduklarını ve bu güzel futbolun devam etmesini dilediklerini söyledi.

Teknik Direktör Nejat Öntaş ise yaşanan sakatlıklarla mücadelelerde etkili olan Antrenör Metin Akçiçek’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında türlü olumsuzluklara rağmen desteklerini esirgemeyen Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen’e ve son haftalardaki başarısız sonuçlara rağmen tribünlerde desteği kesmeyen taraftarlara bu galibiyetle teşekkürlerini sunduğunu söyledi. İlerleyen haftalarda sakatların iyileşmesiyle iyi sonuçlar almaya devam etmek için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyleyerek açıklamasına son verdi.

Futbol - 09:00 A A
BENZER HABERLER