Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Uzunköprüspor’dan Aslanlı açılış

Futbol - 06 Eylül 2018 16:51 A A

Edirne’nin Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Uzunköprüspor, sezon açılış töreninde ülkemizin güzide kulüplerinden Galatasaray’ı misafir ediyor.

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de iddialı olacaklarını ve Edirne’yi profesyonel liglerde temsil etmeye hak kazanmak için terlerinin son damlasına kadar savaşacak bir takıma sahip olduklarını söyleyen kulüp başkanı Varol, sezon boyunca yağmur çamur demeden kendilerini destekleyecek taraftarlara da muhteşem bir sezon açılışı yaşatmak için düğmeye bastıklarını ve Uzunköprü Belediye Başkanı Avukat Enis İşbilen’in de yardımlarıyla bu hedefe ulaştıklarını sözlerine ekledi.

İlimizin Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Uzunköprüspor’un başkanı Yavuz Varol ve Uzunköprü Belediye Başkanı Avukat Enis İşbilen’in çabaları sonuç verdi. İkilinin Galatasaray Spor Kulübü ile yaptıkları görüşmeler olumlu sonuçlandı ve taraftara müjdeyi verdiler.

Uzunköprü Ergene Stadında 9 Eylül Pazar günü saat 15:00’da yapılacak olan sezon açılış töreninde Uzunköprüspor’un rakibi Galatasaray U-21 takımı olacak. Varol ve İşbilen, tüm sporseverleri açılış törenine davet ettiler.

Futbol - 16:51 A A
BENZER HABERLER