Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Washington taraftara seslendi

Basketbol - 25 Ekim 2013 03:45 A A

 

 

Cumartesi günü Edirne’de oynanacak olan Uşak Sportif karşılaşması öncesinde Olin Edirne’nin başarılı oyun kurucusu ve geçtiğimiz haftanın en çok sayı atan oyuncusu Darius Washington taraftarlara bir çağrı yaparak maçta salonu doldurmalarını istedi. Seyirci desteği altında oyuna daha çok konsantre olduğunu ve taraftar desteğinin kendisini ateşlediğini ifade eden D-Wash “Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Biz sahada elimizden geleni yapacağız. Ama tribünlerinde dolu olması bizi daha fazla ateşleyecektir” dedi.

Başarılı oyuncu Olin Edirne taraftarının tüm Türkiye’de bilindiğini, rakip takımlar için Mimar Sinan’da oynamanın çok zor olduğunu belirterek “Daha önce Mimar Sinan Spor Salonu’nda rakip olarak oynamadım. Ama arkadaşlarımın anlattıklarından biliyorum. Olin Edirne taraftarlarının nasıl etkili tezahüratlar yaptıklarını anlatıyorlardı. Şimdi sarı-yeşil forma altında bu tezahüratı, bu güzel ortamı ben de yaşamak istiyorum. Ben taraftarın yoğun desteğinden, salondaki ambiyanstan fazlasıyla beslenen bir oyuncuyum. Ben ve arkadaşlarım Uşak karşısında galip gelmek için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Ama seyircimizin, taraftarımızın daha fazla desteğine ihtiyacımız var. Cumartesi günü salonu tamamen dolu görmek istiyoruz” dedi.

Washington, Edirne’de çok mutlu olduğunu da belirterek “Edirne küçük ama güzel bir şehir. Basketbola yoğun bir ilgi olduğunu dışarı çıktığımda görüyorum. Bana karşı da yoğun bir ilgi var. Basketbola ve şahsıma gösterilen bu ilgiden oldukça memnun oluyorum. Takım içinde de çok güzel bir ortam oluştu. Edirne’ye geldiğim için memnunum” dedi.

Darius Washington sözlerini tüm taraftarları ve basketbol severleri 26 Ekim Cumartesi günü Mimar Sinan Spor Salonu’nun tribünlerini doldurmaya davet ederek bitirdi.

Basketbol - 03:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.