14° Hafif yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Wushu’da muhteşem sonuçlar

Dövüş Sporları - 01 Mart 2016 08:00 A A

Antalya’da 15 – 25 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen Gençler Ve Büyükler Türkiye Wushu Şampiyonası’nda ilimizi Trakya Uzakdogu Sporları G.S.K.’den 4 sporcu temsil etti. Yapılan müsabakalarda +90 Kg’da dövüşen Cihan Kaplan şampiyon olarak altın madalyaya hak kazandı. Kickboxta Avrupadan madalyalı sporcumuz İhya Ölçücü ise, yarıştığı 90 Kg’da 3.cu olarak bronz madalyayı ilimize getirdi.

Klüp başkanı Suat Çelik, gazetemize yaptığı açıklamada “10 ay gibi kısa bir sürede 4 Türkiye, 2 de uluslar arası dereceye imza atan, kulübümüz wushu antrenörü Bahadır Ün ve sporcularını cân-ı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başarılı antrenör Bahadır Ün ise, sporcularıyla gurur duyduğunu, aldıkları her başarıda, her madalyada en az onlar kadar mutlu olduğunu dile getirdi.

Dövüş Sporları - 08:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.