12° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yarı finale çıktılar

Voleybol - 16 Şubat 2016 10:30 A A

Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği okul sporları Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakalarında Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımı Grup Şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazandı.

11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Çanakkale’de Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları erkelerde Anafartalar Spor Salonu’nda, kızlarda ise 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

10 farklı ilden yaklaşık 120 sporcunun katıldığı grup müsabakalarında Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımı Grup Şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazandı.

Kıyasıya bir mücadeleyle geçen şampiyonada öğrencilerin sıkı disiplin ve emeklerinin doğal sonucu olan bu şampiyonluk ekip ruhunun da önemine dikkat çekti. Her alanda kendisini geliştiren ve hep bir adım ileri felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Yıldız Erkekler Voleybol takımı turnuvada il birincisi oldu.

Havsa Atatürk Ortaokulu Müdürü Yusuf FİDAN, “ Bu başarılar tamamen ekip ruhunun ürünüdür. Öğretmeninden öğrencisine tüm personelin koordineli çalışması ve yapılan her işte birlik ve beraberlik duygusuyla hareket edilmesi okulumuza bu tarz başarıları getirmekte ve daha da getirecektir Okulumuzun ilçemize ve ilimize kazandırdığı bu başarının diğer tüm okullara örnek olmasını temenni ediyorum.Bu zorlu mücadele de her zaman yanımızda olan İlçemiz Kaymakamı Sayın Alpaslan KILIÇ’a ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Serhat OCAK’a  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özkan FİDAN’a vermiş oldukları destek ve katkılarından dolayı öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Ayrıca başarılarından dolayı tüm öğrencilerimi ve Beden Eğitimi öğretmenim Sayın Zeynep TARHAN’ı tebrik ediyorum’ dedi.

Voleybol - 10:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.