16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yiğitsoy’un görevi ne?

Basketbol - 03 Ocak 2013 00:06 A A

 

Olin Edirne Basket’te sular durulmuyor. Son zamanlarda tribünlerden sürekli teki alan ve her seferinde istifaya çağrılan Gökhan Taştimur için “Yönetim Taştimur’un arkasında” şeklinde çıkan haberlerden yönetim kurulunun haberinin olmaması, basın kuruluşlarına “Olin Edirne Basketbol Derneği Yönetim Kurulu” imzalı bir şekilde haberi geçen elektronik posta adresinin sahibi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü memuru Serdar Yiğitsoy’un kulüpteki görevinin ne olduğunun sorgulanmasına yol açtı. Yine Serdar Yiğitsoy’un elektronik posta adresinden dün yayınlanan ve metnin altında “Olin Edirne Basketbol Derneği Yönetim Kurulu” parafı bulunan açıklamada; oyuncunun takımdan ayrılmak istediği ve baş antrenör Gökhan Taştimur’un oyuncunun bu isteğini “kalması faydalıdır” notuyla birlikte yönetime gönderdiği bildirildi.

Kulüpte herhangi bir görevi bulunmayan bir isim tarafından yayınlanan haberin doğruluğunu teyid için telefonla görüştüğümüz bir kulüp yöneticisi, Mehmet Yağmur’un eşyalarını toplayıp Edirne’den ayrıldığını ancak yapılan açıklamadan haberleri olmadığını söyledi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde memur olan Serdar Yiğitsoy’un elektronik posta adresinden yayınlanan açıklamanın gerçeği yansıtmadığını belirten yönetici, şöyle konuştu: “Serdar Yiğitsoy’un kulübümüzde resmi olarak herhangi bir görevi yoktur. Mehmet Yağmur konusuna gelince, Gökhan Taştimur uzun zamandır Mehmet Yağmur’u göndermek istiyor ancak yönetim olarak takıma bu kadar faydalı, Edirne’yi seven ve Edirneliler tarafından sevilen bir oyuncumuzun gönderilmesine izin vermiyoruz. Mehmet Yağmur, Gökhan Taştimur’un kendisine uyguladığı psikolojik baskıya dayanamadığını söyledi ve kulüpten ayrılmak istediğini bize iletti. Kendisi de yakın zamanda bir basın toplantısıyla açıklamalarda bulunacakmış.”

GÖZLER TOFAŞ MAÇINDA

Mehmet Yağmur’un takımdan ayrılmasının ardından Tofaş maçında Olin Edirne Basket’in sergileyeceği performans ve tribünlerin Taştimur’a tepkisi Edirne Basketbol Kamuoyunda merak ediliyor.

Basketbol - 00:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.