18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/spor22c/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yorgun Periler üzgün döndüler

Basketbol - 29 Kasım 2017 00:49 A A

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 10. Haftasında, Edremit Beledidyesi Gürespor’a konuk olan temsilcimiz Edirne Bld. Edirnespor, karşılaşmayı 66 – 49 kaybetti.

Edremit Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya her iki takım da yavaş başladı. Evsahibinin ard arda attığı basketlere engel olamayan Perilerimiz ilk periyotta Gürespor’un üstünlüğü ele geçirmesine de engel oalmadı. İlk periyod, 20-15 Gürespor’un lehine tamamlandı. 3 gün önce Eidrne’de oynanan zorlu maçın ardından halen yorgun olduğu görülen Perilerimiz oyun disiplininden kopunca ikinci periyotta fark iyice arttı ve takımlar soyunma odasına ev sahibinin 40-25’lik üstünlüğüyle gittiler.

Üçüncü periyotta oyun disiplinine tekrar kavuşan perilerimiz farkı kapatamasa da daha fazla açılmasına engel oldu. Son periyoda 50-36 geride giren Periler, son periyotta rakibin 16 sayısına engel olamazken 13 sayı kaydedebildiler ve sahadan 66-49 mağlup ayrıldılar.

Karşılaşmanın en skorer isimleri, Edirnespor’dan Molly Schlemer ve Gürespor takımından Waltiea Rolle oldu.

Basketbol - 00:49 A A
BENZER HABERLER